Bestuniverse studios ponúka pre svojich klientov široké spektrum služieb v oblasti IT.

Medzi hlavné patri tvorba webových stránok a internetových obchodov podľa potrieb a osobitostí zákaznika, kde berieme do úvahy jazykové a designové štandardy. Snažíme sa vytvoriť kvalitné a pohodlné uživateľské prostredie pre vašich parntnerov, klientov a zákaznikov s intuitívnou navigáciu na Vašej stránke.

Tvorba webových stránok

Chcete alebo potrebujete internetovú stránku? Chceli by ste prezentovať vašu firmu alebo podnikanie na internete? Ak áno tak ponuka našich riešení je pre vás jedna z najlepšich možností. Ako prvý krok spravíme kompletnú hĺbkovú analýzu projektu, kde sa zameráme na vaše vízie a potreby. Následne navrhneme niekoľko komplexných riešení problému ktoré búdu najviac vyhovovať podmienkam. Nasleduje krok výberu designu, kde sa pokúsime navrhnúť layout (výzor stránky) na viac spôsobou z ktorých si zákaznik vyberie ten vyhovujúci a podľa možnosti sa prispôsobí jeho predstavám. Ak je design dokončený a zákazník s ním súhlasí tak sa pokračuje do ďalšieho štádia a tým je programové vyhotovenie. Nakreslený design sa začne kódovať pomocou technológií HTML, CSS a k tomu sa začína pracovať na funkčnosti webovej stránky, programujú sa špeciálne moduly a feedy podľa požiadaviek zákaznika. Ak nieste častý internetový uživateľ a robí vám problém orientovať sa v oblasti informačných technoĺogií tak nemusíte zúfať, náš tým vam zodpovie vaše otázky a pripravý vás na prácu s vašou stránkou a z internetom.

Tvorba internetových obchodov

Máte kamenný obchod kde predávate svoj tovar? Klesajú vám tržby? Chceli by ste predávať viac? Osloviť viac zákaznikov? Máme pre vás riešenie. Vytvoríme vám elektronický obchod kde budete môcť prezentovať a predávať váš tovar. K dispozícií by ste mali kompletný štrukturovaný katalóg svojho sortimentu a systém na správu faktúr priamo na webe. V základnej verzíí systému taktiež široké možnosti zliav, správy obsahu a zákaznikov. Využite možnost osloviť neobmedzený počet zákaznikov.

 

Propagácia webových stránok na internete

Rozmýšlali ste už ako zvýšiť návštevnosť vašich webov? Ako by ste mohli dosiahnuť cielene zameranú reklamu? Využite našu službu sprostredkovanie reklamy od certifikovaného Google Partnera, v ktorej ponúkame garantovanú cenu reklamnej kampane. V balíku BestUniverse Reklama je zahrnuté:

  • Analýzy obsahu webovej stránky
  • Odborné poradenstvo pri výbere klúčových slov
  • Aktivácia reklamnej kampane
  • Analýza kampane po spustení a v prípade potreby sa vykonajú zmeny nastavení

Import .xml feedov do systemu Prestashop

Máte dodávatelov ktorý Vam poskytujú dátový feed s kompletným sortimentom a Prestashop? Aby ste si nemuseli všetky produkty zložito a zdĺhavo vytvárať, sme vytvorili Importtovaciu triedu ktorá je schopná spracovávať prakticky neobmedzený počet produktov, obrázkov a kategórií. Import podporuje neobmedzený počet dodávateľov.

Web data mining (crawler)

Ak dodávateľské feedy nemáte k dispozícií ani to nie je problém. Pretoze sme vytvorili crawlovaciu triedu ktora dokaze stahovat sortiment z prakticky z kazdeho online dostupného katalógu produktov. Získané dáta vieme ukladať do dátových typov súborov ako .csv, .xml alebo databaz SQL. Systém importov je priamo spojený s našim crawlerom.

 

Kontaktujte nás